Producent biżuterii MEJ-ART
ul. Powstańców Śląskich 106D lok.208, Warszawa
ZAMÓWIENIA tel. +48 22 436 10 00

Ryngrafy

Ryngraf z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej to doskonała pamiątka Chrztu Św., pierwszej Komunii Św. lub innego ważnego wydarzenia, nawiązująca do polskiej kultury i tradycji. Matka Boska Częstochowska jest najbardziej znanym w Polsce wizerunkiem Matki Boskiej, umieszczanym tradycyjnie na ryngrafach już od XVII wieku

Matka Boska Ostrobramska - wizerunek Matki Boskiej ze słynnej wileńskiej ikony, której przypisuje się wiele cudów. Ryngraf z tym wizerunkiem nawiązuje do kultu Matki Boskiej Ostrobramskiej, rozpowszechnionego w Polsce od XIX wieku. Doskonała, tradycyjna pamiątka na całe życie.

Matka Boska Karmiąca - wizerunek Matki Boskiej Karmiącej, patronki rodzin, tradycyjnie ofiarowuje się mężczyznom i młodym małżeństwom. Według polskiej tradycji wizerunek ten zapewnia rodzinom miłość, pokój i dobrobyt. Ryngrafz tym wizerunkiem będzie więc doskonałym prezentem na rocznicę ślubu lub dla nowożeńców. Św.

Krzysztof - wizerunek św. Krzysztofa, niosącego na plecach Chrystusa. Św. Krzysztof jest w tradycji chrześcijańskiej patronem kierowców. Ryngraf z jego wizerunkiem będzie więc doskonałym prezentem dla osób, które dużo czasu spędzają za kierownicą.

Produkty od 1 do 21 z 54

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Produkty od 1 do 21 z 54

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
x